Litozin® Forte+C  ir augstas kvalitātes dabas produkts ar klīniski pierādītu iedarbību, kas satur patentētu mežrozīšu pulveri ar unikālu aktīvo vielu ROSENOID® kompleksu, kas  palīdz uzturēt veselas un kustīgas locītavas, uzlabo to kustīgumu. Sastāvā esošais C vitamīns veicina normālu kaulu un skrimšļu darbību.

Daudzu gadu zinātniskie pētījumi un publikācijas pierāda, ka mežrozīšu augļu pulvera sastāvā esošās bioloģiski aktīvās vielas palīdz uzturēt veselas, lokanas un elastīgas locītavas, palīdz saglabāt locītavu kustīgumu un sekmē ilgstošu locītavu izturību, uzlabojot dzīves kvalitāti kopumā. C vitamīns veicina  saistaudu galvenās sastāvdaļas - kolagēna - veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu, skrimšļu un asinsvadu darbībai; veicina imūnsistēmas darbību, šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Unikālais ROSENOID® komplekss ar augstu saturu katrā dienas devā, kas ir optimāla mežrozīšu bioloģiski aktīvo vielu kombinācija, un C vitamīns savstarpēji mijiedarbojoties, nodrošina produkta efektivitāti. Litozin® Forte+C mežrozīšu pulveris tiek ražots no speciāli audzētu savvaļas mežrozīšu augļiem; īpašais ražošanas process ir patentēts, lai nodrošinātu augstu, noteiktu aktīvo vielu ROSENOID® kompleksu saturu katrā reizes devā. Litozin® Forte+C iedarbības efektivitāte ir pierādīta klīniskos pētījumos. Tam nav mijiedarbības ar medikamentiem, to var lietot kopā ar pretsāpju un pretiekaisuma līdzekļiem, ja nepieciešams. Darbojas bez blakusparādībām, tas ir drošs līdzeklis ilgstošai lietošanai.

Locītavu veselīguma saglabāšanai un uzturēšanai, labāka efekta sasniegšanai Litozin® Forte+C var lietot kopā ar Futura® Glikozamīnu Forte un/vai Futura® Zivju eļļu 1g.


Lietošana un devas:

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, Litozin® Forte+C jālieto regulāri, ievērojot norādīto diennakts devu – 3 kapsulas dienā. Kapsulas norīt veselas, ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens vai var atvērt kapsulu un izbērt pulveri ēdienā. Ieteicams lietot regulāri, 3 - 6 mēnešus ilgu kursu veidā.* % no IDD (ieteicamās diennakts devas)
Kapsulas palīgviela: Želatīns. Kapsulas masa: 900mg. Neto masa: 81g/108g
Nesatur mākslīgos konservantus, krāsvielas, laktozi un glutēnu!


Norādījumi: 

Uzglabāt sausā vietā, istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma!

Litozin® Forte+C  izgatavots stingrā farmaceitiskā kontrolē, kas nodrošina un garantē tā augsto kvalitāti! Tikai  Litozin® Forte+C satur unikālo ROSENOID® kompleksu, kas palīdz nodrošināt optimālu iedarbību.
Litozin® un Rosenoid® ir reģistrētas preču zīmes.

Ražotājs: Axellus A/S, Industrigrenen 10, DK 2635 Ishoj, Dānija


Uztura bagātinātājs
Iepakojums: 90/120 kapsulasDrukāt