Preparātu Litozin lietoju kopš 2008. gada pa 2 kapsulām dienā. Sāpes ceļa locītavās, kuru dēļ sāku lietot šo preparātu, ir mazinājušās, vairs nav tik asas. Esmu 58 gadus veca, strādāju birojā. Darba dienā lielāko daļu nākas pavadīt pie datora.
Aija Liepa

 

Preparātu Litozin lietoju pavisam neilgi. Pirms gada man bija muguras operācija. Tā kā man ir miastēnija gravis, tad diez ko labi ar muguru nav. Kustību amplitūda man ir ierobežota un ar sāpēm. Tā kā Litozin lietoju samērā neilgu laiku, droši vien par rezulātiem spriest ir pāragri. Bet viena lieta gan ir – pirms sāku lietot, man krikšķēja roku un kāju potīšu locītavas. Šobrīd, kā es smejos, esmu ieeļota. Kustinot palikuši tādi pavisam mazi, nesadzirdami krikšķīši. Lietoju pa 2 kapsulām 2 reizes dienā. Ļoti ceru, ka arī operētā muguras problēma liks sevi mazāk just.

Aiva Karzone, 2. grupas invalīde, 39 gadi

 

Lietošanas ilgums – 2 mēneši, devas – pēc instrukcijā norādītā, pārmaiņas – sāpes locītavās pamazām samazinās.

Inga Vilnīte, 50 gadi, datora operatore

 

Preparātus lietojam divatā – es un mans vīrs no 2007. gada decembra. Esam izdzēruši katrs 2x200 kapsulas. Gadu desmitiem man sāpēja ceļu locītavas – poliartrīts no 1977. gada. Visu laiku lietoju indometacīu un ibuprofēnu. Pirmo mēnesi turpināju dzert indometacīnu kopā ar Litozīnu, sāpes mazinājās, nākamos 2 mēnešus džeru tikai Litozin – 2x2 kapsulas dienā. Pašlaik sāpes ir pārgājušas pavisam. Ceļu locītavas kļuvušas jutīgas, nav saspringuma.

Larisa Baumane, 62 gadi, ķīmijas zinātnes doktore

Esmu 77 gadus veca pensionāre. Ar sāpēm locītavās esmu jau saskārusies sen. Vairāk gūžas locītavās. Protams, dzīves laikā locītavu skrimslis ir nolietojies. Esmu lietojusi dažādus locītavu stāvokli uzlabojošus medikamentus. Pirms pusgada man paziņa ieteica lietot Litozin, jo viņai tas esot palīdzējis. Lietoju Litozin pēc norādītā ieteikuma un locītavu stāvoklis ir uzlabojies. Protams, līdz ar to arī pašsajūta ir uzlabojusies. Iesaku to lietot visiem gados vecākiem cilvēkiem.

H.Štolcere, Rīgā

 

Liels paldies par Litozin! Man sākās neciešamas sāpes kreisās kājas un labā gurna locītavā. Litozin lietoju gandrīz 5 nedēļas 6 kapsulas dienā. Vienā dienā man pārstāja sāpēt locītavas. Uzlabojās pašsajūta. Es esmu pateicīga Jums un Litozin.

Mirdza, cukura diabēta slimniece, pensionāre 74 gadi

 Litozin Forte lietoju no  2008. gada. To man ieteica Ģimenes aptiekā 34. Sāpēja plecu un roku locītavas. Pēc gandrīz 2 mēnešu lietošanas jūtos labāk. Gan sāpes, gan stīvums ir atkāpies. Turpināšu lietot, kā uz iepakojuma ir norādīts. Iesaku arī savām kolēģēm šo Litozin Forte lietot. 
Ināra Vizma, 57 gadi

Litozin kapsulas lietoju jau trīs gadus un ir palīdzējis locītavu sāpēm un uzlabojis pašsajūtu, un dzīves kvalitāti. Litozin Forte sāku lietot sāpošām kājām, ko man ieteica aptiekā. Esmu pensionāre, 2. grupas invalīde.
Dzidra Ozola, 81 gads

Par Litozin esamību uzzināju pavisam nejauši, gaidot rindu poliklīnikā pie ārsta, kad slimnieki viens otram stāsta par savām kaitēm. Litozin Forte sāku lietot ap 2007. gada vidu un turpinu vēl tagad. Mana slimība ir locītavu nodilums un vienas gūžas operācija. Esmu lietojusi arī citus preparātus (Arthostop, Glikozamīns), bet jūtu, ka Litozin palīdz labāk. Esmu pensionāre, man ir 71 gads un dzīvoju ar cerību, ka nevajadzēs otras gūžas operāciju. 
E. Kalēja, 71 gads

Pirms deviņiem mēnešiem rentgena uzņēmumi apliecināja abu ceļu osteoartrītu. Tā sāpēja ceļi, ka es tik tikko varēju paiet, grūti bija kāpt pa trepēm. Katru dienu vajadzēja lietot pretsāpju zāles. Cēsu Centra aptiekas farmaceite ieteica lietot Litozin. Viņai arī sāpēja ceļi, un pēc 3 mēnešu Litozin lietošanas, viņai pārgāja sāpes. Tā es sāku lietot šo preparātu. Pirmo mēnesi sešas kapsulas dienā, pēc tam un tagad četras kapsulas dienā. Papildus lietoju Futura Glikozamīnu trīs mēnešus. Tagad es jūtos labi, uzlabojas locītavu kustīgums, mazinājušās locītavu sāpes un stīvums. Bet vēl turpināšu lietot Litozin, jo efekts ir pārsteidzošs. Paldies par šo unikālo preparātu!
Nadežda Jaremčuka, 57 gadi 

Drukāt